Granat - Informacje i zdjęcia

Nadmierne przedmioty lub przedmioty wymagające specjalnej obsługi (oznaczone dodatkowymi opłatami za wysyłkę i przetwarzanie wymienione na stronie szczegółów produktu).

Granat to nazwa grupy minerałów, która pochodzi z tęczy kolorów, od głębokiej granicy granatu z Pyrope do żywego zielonego z Tsavorites. Niektóre rzadkie garnele są nawet niebieskie, bezbarwne lub - najczęściej rzadko zmieniające się kolory w różnych światłach. Ale najczęstszym kolorem jest piękny zakres czerwieni, od rdzy do głębokiej fioletowo-czerwonej.

Najczęściej spotykanymi minerałami w grupie granatów są almandina, pirope, spessartina, andradit, grossular i uvarovite. Wszyscy mają połyskujące szkło, przeźroczystą przezroczystą diaphaneity, kruchą wytrzymałość i brak cięcia. Mogą być znalezione jako pojedyncze kryształy, kamyki strumieniowe, granulowane agregaty i masywne zdarzenia. Ich skład chemiczny, ciężar właściwy, twardość i kolory są wymienione poniżej.

Nawet idzie tak daleko, aby mu doradzić, jak nawiązać bliższe kontakty z Rose i zachęcać go, aby nie zrezygnował z próby nauczyć się sprzęgać z nią. Koniec epizodu ujawnia, że ​​wiedziała (z jej przyszłością), że Greg nie byłby w stanie połączyć się z Rose, ale konfrontując ją z tym, zmusi ją do mówienia o ich związku i obaj wyjdą z Bliżej siebie.

Idaho.-Aluwialne osady granatu almanditowego zostały odkryte na początku lat osiemdziesiątych XIX wieku w pobliżu Fernwood w hrabstwie Benewah, ale komercyjny gem i górnictwo przemysłowe zaczęły się dopiero w początkach lat czterdziestych XX wieku. Osady znajdują się na Emerald, Carpenter i Meadow Creeks około 6,4 km od formacji łupków mica-garnet. Żwir granitowy ma grubość około 1 m do około 1,2 m i zawiera 8% do 15% granatu. Depozyty te stanowią podstawę największej kopalni granatów przemysłowych w kraju, a także wytwarzają granat gemowy. Dodatkowo, garnki gwiazdy są produkowane z placerów Purdue Creek w hrabstwie Latah.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Metafizyczne znaczenie hematytu

Ogień, Góra, Kamienie, Koraliki, Cytryn